fb
Szubińska 79, 85- 312 Bydgoszcz
577 400 047

MARKETING MEDYCZNY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czym jest marketing medyczny?

Marketing medyczny dzielimy na marketing usług medycznych i marketing produktów medycznych (np. leki). Marketing usług medycznych to sposób myślenia i działania lekarzy, menedżerów placówek leczniczych w celu pozyskania i utrzymania pacjentów. Są to wszystkie działania służące pozyskaniu pacjentów na oferowane usługi medyczne.

Dla kogo świadczymy usługi marketingu medycznego?

Pracujemy dla lekarzy i placówek leczniczych, które świadczą usługi medyczne dla “prywatnej” grupy pacjentów. Są to lekarze medycyny estetycznej, lekarze specjaliści i prywatne placówki medyczne o różnych profilach.

Czym jest medyczna strona internetowa?

Medyczna strona internetowa to strona uwzględniająca potrzeby komunikacji pomiędzy pacjentami i lekarzami. Zawierająca konieczne informacje o działalności zawodowej lekarza, prezentująca placówkę i ofertę. Strona www może zawierać rejestrację online, sklep internetowy lub dodatkowe oprogramowanie, np. do przesyłania wyników badań obrazowych.

marketing medyczny - najczęściej zadawane pytania FAQ
E-BOOKJak pozyskać pacjentów na zabiegi plastyki powiek

Celem tego e-booka jest omówienie sprawdzonego zestawu działań, który wpłynie na pozyskanie nowych pacjentów zainteresowanych zabiegami plastyki powiek.