fb
Szubińska 79, 85- 312 Bydgoszcz
577 400 047

Projekt gabinetu

Projekt pomieszczeń medycznych wymaga uwzględnienia kilku czynników. Musi się podobać inwestorowi, być zgodny z przepisami sanitarnymi oraz zapewniać komfort pracy lekarzom i personelowi.

I co jest równie ważne, powinien wywoływać na pacjentach określone wrażenie. Pacjent ma czuć się dobrze w poczekalni, recepcji i gabinecie. Otoczenie ma wzbudzać poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu oraz zapewniać wygodę.

Jednocześnie projekt będzie uwzględniał konieczność utrzymania lokalu w czystości i wieloletnią bezawaryjność wykorzystanych materiałów.

Projekt gabinetu - formy współpracy

Projekt gabinetu medycznego, kosmetycznego, sali zabiegowej czy całych placówek opieramy na dwóch modelach współpracy. Pierwszy to przygotowanie samego projektu gabinetu i innych pomieszczeń. Drugi to przygotowanie projektu i współpraca w jego realizacji.

Możemy pierwsze spotkanie odbyć w realu lub online. Całość prac projektowych prowadzimy on-line, przesyłając sobie propozycje projektowe drogą mailową.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Etapy projektowania wnętrz medycznych z realizacją “pod klucz”.

1. Konsultacja - spotkanie w miejscu inwestycji. Projekt gabinetu i innych pomieszczeń medycznych wymaga zebrania informacji o wymaganych funkcjonalnościach, preferencjach inwestorów i wymaganiach.

2. Koncepcja - stworzenie propozycji układu funkcjonalnego wnętrza Twojej inwestycji. Na tym etapie szukamy odpowiedniego stylu, aby nadać wnętrzu charakteru. Omawiamy zastosowane rozwiązania, pokazujemy katalogi. Przedstawiamy koncepcje, uwzględniamy zmiany w projekcie wskazane przez inwestora.

3. Wykonujemy ostateczną wizualizację wnętrza gabinetów medycznych. Wybieramy materiały wykończeniowe i elementy wystroju, meble oraz oświetlenie. Doradzamy, gdzie można nabyć wskazane w projekcie materiały. Do wybranego projektu powstają rysunki wykonawcze np. wyburzeń ścian, układów wod-kan, wytyczne elektryczne, uwzględniające wymogi przepisów sanitarnych itp.

4. Nadzór autorski - współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami i koordynujemy prace kolejnych ekip na budowie sprawdzając czy prace są wykonywane zgodnie z planem.

5. Wspólne zakupy materiałów i wyposażenia.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Projekty wykonuje Anna Strokowska-Puppel architekt wnętrz. Od 12 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe. W projektowaniu wnętrz zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta. Aranżując wnętrza stawia na potrzeby użytkowników, kreatywność i funkcjonalność rozwiązań.

Współpracuje z wieloma firmami, bierze czynny udział w szkoleniach, dzięki czemu jest na bieżąco z panującymi trendami. Spełnia się jako projektant wnętrz nie tylko poprzez wykonywanie swojej pracy według wytyczonych standardów, ale również dzięki realizacji wizji i wyobrażeń klientów.

Zobaczcie nasze prace

ImageMed - projekt gabinetu 3
ImageMed - projekt gabinetu 1
ImageMed - wizualizacja gabinetu 7
E-BOOKJak pozyskać pacjentów na zabiegi plastyki powiek

Celem tego e-booka jest omówienie sprawdzonego zestawu działań, który wpłynie na pozyskanie nowych pacjentów zainteresowanych zabiegami plastyki powiek.