Akademia ImageMed

Akademia ImageMed

Zapraszamy lekarzy, specjalistów, menedżerów, właścicieli placówek i osoby związane z branżą medyczną na realizowaną wspólnie z partnerami Akademię ImageMed.

Priorytetem w prywatnej ochronie zdrowia są pacjenci i ich zadowolenie, ale po pacjentach jest długa lista obowiązków, z którą trzeba się mierzyć. 

Do najczęstszych codziennych spraw należy umawianie i rejestracja pacjentów, zamawianie materiałów medycznych, wybór oferty zakupu urządzeń, szkolenia specjalistyczne, marketing

Zaprosiliśmy specjalistów do naszej Akademii ImageMed, którzy proponują nowe rozwiązania, wskazują ulepszenia zwiększające zyski, oszczędzające czas i budujące przewagę nad konkurencją.

Akademia ImageMed

Czego się uczymy?

Akademia jest organizowana z myślą o osobach związanych z prywatnym rynkiem usług medycznych. Osobach, które są menedżerami w placówkach lub łączą rolę właściciela, menedżera z zawodem i obowiązkami lekarza, fizjoterapeuty lub dentysty.


Uczymy się od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, jak skuteczniej i wydajniej funkcjonować jako przedsiębiorcy na rynku usług medycznych i nie zwariować.


Omawiamy nowe trendy, narzędzia do usprawniania pracy placówek. Pokazujemy korzyści i pomagamy zrozumieć nowe technologie. W Akademii rozmawiamy również o marketingu, sprzedaży, obsłudze pacjenta, prawie, ubezpieczeniach i mediach.

Zapisz się do Akademii, aby nie przegapić żadnych szkoleń!

Akademia ImageMed

Dla kogo jest Akademia ImageMed?

Akademia ImageMed jest dla:
Jednym zdaniem wszystkich, którzy pracują na sukces gabinetu i kliniki.

Odkryj moc szkoleń, wiedzę specjalistów i materiały Akademii ImageMed

Wykładowcy

Kim są wykładowcy Akademii ImageMed?​

Zaproszeni wykładowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Codziennie pomagają lekarzom, medykom i menedżerom w rozwoju placówek i projektów medycznych.

Brak czasu, nadmiar obowiązków, zmieniające się warunki i przepisy powodują, że nawet doświadczonym menedżerem trudno zapanować samodzielnie nad wszystkimi sprawami.

Na szczęście lekarze, medycy i menedżerowie z sektora prywatnej ochrony zdrowia mogą liczyć na pomoc specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w ich wspieraniu i rozwoju.

Dlatego korzystanie z pomocy innych to mądre działanie,

Zapisz się do Akademii, aby nie przegapić żadnych szkoleń!

Informacje

Informacje organizacyjne

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

9 listopada 2022, godzina 20:00 | Ubezpieczenia

Chory lekarz nie zarabia

Zapraszamy na Webinar, podczas którego poruszymy tematy związane z: ochroną życia i zdrowia, składaniem wniosków dotyczących wypłaty świadczeń. Opowiemy o aspektach prawnych z tym związanych.
x 2022, godzina x | Marketing

Pozyskiwanie wysokobudżetowych pacjentów - jak zacząć?

Zapraszamy na...
11 stycznia 2023, godzina 11:00 | Ubezpieczenia

OC lekarza w medycynie estetycznej i zabiegach chirurgicznych

Zapraszamy na...
6870
Liczba wykładowców
7850
Liczba szkoleń
9860
Liczba uczestników