Dofinansowania

Dofinansowania z ZUS

Dofinansowanie

Rozpoczął się nabór wniosków na dofinansowanie działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, prowadzonych przez płatników składek. Każdemu płatnikowi przysługuje 80 % bezzwrotnego dofinansowania w kwocie 300 000 zł brutto.

Najczęstsze przedmioty dofinansowania:

 • Oświetlenie do 50 000 zł
 • Stoły i fotele w gabinetach medycznych i fizjoterapeutycznych do 30 000 zł
 • Filtrowentylacja – do 240 000 zł
 • Wentylacja – do 120 000 zł
 • Urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji do 25 000 zł
Proszę o wybranie przedmiotów, które Państwa interesują. Celem Konkursu ogłaszanego w ramach Programu dofinansowania jest wybór Projektów, które dotyczyć będą poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, zmniejszenia zagrożenia wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi oraz zredukowania niekorzystnego oddziaływania czynników ryzyka.
Dofinansowanie

Wypełnij formularz


  Którym urządzeniem jest Pan/Pani zainteresowany/a?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres poczty elektronicznej i miasto zamieszkania) w celach marketingowych i statystycznych, w tym profilowaniu danych osobowych uczestnika webinaru przez Imagemed z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 27 oraz przez zaufanych partnerów Imagemed, i otrzymanie od zaufanego partnera Imagemed spersonalizowanych ofert produktów i usług ubezpieczeniowych oraz innych finansowych produktów i usług, za pośrednictwem jednego lub kilku poniższych kanałów komunikacji:

  Szczegółowe informacje o Twoich uprawnieniach i inne informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.