Porozmawiajmy o
marketingu medycznym

Medyczna strona internetowa

Strony internetowe dla lekarzy i klinik - czym jest medyczna strona internetowa?

Medyczna strona internetowa jest elegancką wizytówką i pięknym folderem wypełnionym zdjęciami i opisami usług. Miejscem kontaktu z pacjentami, budowania marki osobistej i marki placówki. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa pacjentów.

Naczelna Rada Lekarska wskazuje stronę internetową jako miejsce o informowaniu o udzielanych świadczeniach zdrowotnych (paragraf 4 punkt 4 uchwały).

Jak zbudowana jest medyczna strona internetowa?

Hosting

Strona internetowa jest miejscem w internecie, które przypomina budynek kliniki. Budynek znajduje się na działce, a działka to określony obszar ziemi. Miejsce na budowę strony internetowej to hosting, czyli przestrzeń na serwerze, na którym przechowujemy treści widoczne na stronie.

Domena

Klinika posiada adres: ulica, numer, kod, miasto – strona posiada nazwę domeny, która jest niepowtarzalna. Nie ma dwóch takich samych adresów i nazw stron internetowych. Nazwa strony składa się z minimum dwóch “słów”, które odziela kropka, np. imagemed.pl, imagemed.online.

SSL certyfikat bezpieczeństwa

Klinikę i działkę należy ogrodzić, aby zabezpieczyć to, co znajduje się wewnątrz. I podobnie jest ze stroną www – należy ją zabezpieczyć. Zabezpieczyć certyfikatem bezpieczeństwa SSL tzw. kłódeczką w pasku, gdzie wpisujemy nazwę strony, jest symbol kłódki.

Projekt medycznej strony internetowej

Przed rozpoczęciem budowy projektujemy zarówno klinikę, jak i medyczną stronę internetową. Z tym, że na stronie łączymy zdjęcia, teksty i ich układ, czyli co gdzie będzie się znajdować.

Nasze potrzeby (ilość pracowników, specjalizacji) określa, jak duży ma być budynek, ile będzie okien, ile poziomów.

Jakie będą kolory ścian, jakie szerokie drzwi i jaka elewacja.

Możemy skorzystać z pomocy specjalistów – projektanta i architekta.

Podobnie jest ze stroną internetową – przed rozpoczęciem prac, konieczne jest przygotowanie projektu, w którym określimy, jak rozbudowana ma być strona:

Nie musimy robić tego sami – możemy skorzystać z pomocy specjalistów, którzy tworzą strony.
Chętnie porozmawiamy o realizacji strony internetowej

Zapytaj o stronę internetową

  Dlaczego lekarz i klinika potrzebuje strony internetowej?

  To podstawa marketingu medycznego. To możliwość kontaktowania się z pacjentami online, źródło pozyskiwania nowych i wzmocnienia prestiżu lekarza, gabinetu i placówki.

  Na stronie internetowej można prezentować informacje o specjalizacjach, zespole, oferowane usługi i dane kontaktowe, wszystko zgodnie z ustawą o działalności leczniczej.

  Strona internetowa jest wskazana przez samorząd lekarski jako miejsce informowania o cenach i sposobach płatności przez lekarza.

  Czy inwestycja w stronę www się opłaca?

  Własna strona internetowa daje naszym klientom poczucie wewnętrznego spokoju, wzmacnia markę osobistą i firmową. Wpływa pozytywnie na postrzegania lekarza i placówki przez pacjentów. Buduje zaufanie, rozpoznawalność i profesjonalizm.

  Na podstawie naszego doświadczenia tworzymy nowoczesne strony dla jednoosobowej działalności medycznej, małych zespołów, klinik i placówek medycznych.

  Współpraca z nami oszczędza czas i redukuje stres, gdyż zapewniamy wsparcie techniczne przez cały czas trwania umowy.

  Dodawanie informacji do strony jest bezpłatne przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu strona zawiera aktualne dane ważne dla pacjenta – telefon, adres, dni i godziny otwarcia.

  Co zawiera oferta wykonania medycznej strony internetowej:

  Zmiany, które wprowadzamy na życzenie klienta na etapie projektowania:

  Chętnie porozmawiamy o realizacji strony internetowej

  Zapytaj o stronę internetową

   Najczęściej zadawane pytania

   Cena uzależniona jest od tego, jak rozbudowana jest strona. W zależności od wielkości menu, czyli ilości zakładek, np. Usługi, Cennik, O mnie.

   W cenie zawarty jest projekt i wykonanie strony z dostarczonych tekstów i zdjęć.

   Medyczna strona internetowa jest stroną responsywną, czyli dopasowującą się do wyświetlaczy telefonów. Stronę internetową umieszczamy na wskazanym serwerze i pod wskazaną nazwą (domeną) z zainstalowanym certyfikatem SSL.

   Ceny kształtują się od 3000 zł.

   Zmiany, które wprowadzamy bezpłatnie jednokrotnie na życzenie klienta na etapie projektowania:

   • zmiany kolorów: tła, napisów (kolory można dobrać za pomocą koła kolorów)
   • zmiany rodzaju fontu (czcionki) użytego w tekstach, nagłówkach oraz menu (dostępne standardowe fonty systemowe lub też wybranie z fontów Google z polskimi znakami)


   Zmiany, które wprowadzamy na życzenie klienta w trakcie trwania umowy w ramach serwisu:

   • logo
   • zdjęcia i grafiki
   • teksty
   • linki kierujące do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube i inne)
   • połączenia z systemem do obsługi (kalendarza wizyt, EDM, Proassist, znanylekarz.pl, itp.)
   W miesięcznej opłacie zawiera się opieka techniczna nad stroną, aktualizacje elementów technicznych strony i wymiana treści na stronie zgodna z dostarczonymi materiałami.

   Tak, w ramach miesięcznej opłaty zapewniamy przeniesienie strony na wskazany przez klienta serwer (hosting).

   Korzystanie z naszych usług opieki nad stroną można przedłużyć na dowolny czas.

   Tworzenie medycznych stron internetowych

   Napisać do nas kontakt@imagemed.pl lub zadzwonić 577 400 047. Określić swoje potrzeby dotyczące strony internetowej i preferencje estetyczne. My zadamy pytania, jeżeli będziemy potrzebować dodatkowych informacji do przygotowania projektu strony.

   Po uzgodnieniu warunków następuje podpisanie umowy. Następnie zebranie materiałów i wykonanie strony w terminie do 14 dni.

   Strona www jest widoczna w Internecie, gdy ma:

   • domenę – adres strony www, który wpisujemy w internecie (np: doktor.pl, lekarze.eu, mojastrona.com)
   • hosting – miejsce na serwerze, tzw. swój kawałek internetu, gdzie są zgromadzone i przechowywane elementy strony (zdjęcia, teksty, grafiki i konta pocztowe)
   • stronę rozumianą jako określony projekt określający wygląd strony z układem podstron, tekstów i zdjęć
   Płatność odbywa się na warunkach określonych w umowie na podstawie faktur VAT przesyłanych na wskazany adres mailowy.

   Po określeniu potrzeb klienta dotyczących strony internetowej i preferencji estetycznych. Uzyskaniu dodatkowych informacji do przygotowania projektu strony. Określamy projekt strony i jej objętości (ilości zakładek, podstron) i podpisujemy umowę.

   Następnie zebranie materiałów i wykonanie strony w terminie do 14 dni.

   Na życzenie klienta pomagamy wybrać serwer i zakupić (zarejestrować) domenę. Na wskazanym serwerze instalujemy stronę i łączymy ją ze wskazaną domeną. Instalujemy certyfikat SSL, rejestrację online i inne zewnętrzne oprogramowanie.

   Chcesz mieć więcej pacjentów?

   kontakt@imagemed.pl

   577 400 047