program TV na Anywhere.pl

Mój Znajomy Lekarz

Mój Znajomy Lekarz to program, w którym rozmawiamy na tematy związane ze zdrowiem, medycyną i promocją zdrowia. Naszymi gośćmi są lekarze i specjaliści, twórcy rozwiązań i przedsiębiorcy z branży medycznej oraz pracownicy ochrony zdrowia. Program to wspólny projekt Imagemed i Anywhere.pl Platforma Medialna nagrywany w Fabryce Norblina w Warszawie.
Program TV Moj Znajomy Lekarz Pawel Jedrzejewski
Mój Znajomy Lekarz

Kto ogląda program?

Program jest transmitowany na anywhere.pl, w mediach społecznościowych platformy medialnej - Facebook, YouTube, Instagram, Linkedin i TikTok.


Program jest oglądany przez osoby poszukującej aktualnej wiedzy medycznej, którą mogą uzyskać od lekarzy i specjalistów z branży medycznej.

Zasięgi
Zasięgi 100%
Rozpoznawalność
Rozpoznawalność 100%
Mój Znajomy Lekarz

Promocja zdrowia i edukacja prozdrowotna

Promocja zdrowia i edukacja prozdrowotna wkroczyła na nowe obszary – program TV, magazyny lotniskowe i NFC. Współpraca z platformą medialną Anywhere.pl i telewizją internetową zaowocowała nowymi możliwościami dotarcia lekarzy i specjalistów, do osób, które poszukują aktualnej wiedzy medycznej. Dodatkowe korzyści dla gości programu:
Moj Znajomy Lekarz Magdalena Kedzia
Mój Znajomy Lekarz

Partner programu

Partnerem programu jest Mosiołek i Jędrzejewski - nieruchomości, które zarabiają pieniądze. Doradcy nieruchomościowi i land developerzy pomagający znaleźć okazje inwestycyjne - działki, mieszkania i budynki. Obsługują sprzedaż nieruchomość, remonty i wynajem.

Odkryj moc nowych mediów w promocji zdrowia i edukacji prozdrowotnej

Mój Znajomy Lekarz na platformie Anywhere.pl

Jakie są korzyści z udziału w programie?

Goście programu

Mój Znajomy Lekarz

Jesteśmy Twoją mocną stroną w docieraniu do pacjentów

Fabryka Norblina

Miejsce nagrywania programu Mój Znajomy Lekarz

Fabryka Norblina (rewitalizowany obszar przy ul. Żelaznej w Warszawie) gości nasze studio TV. Fabryka poza działalnością komercyjną przeznaczyła ogromną przestrzeń na propagowanie tzw. dobrych treści – ekologia, zdrowie, kultura, sztuka, muzyka.

Obok studia działa kino KinoGRAM – 7 sal kinowych, wprowadziła się Gildia Reżyserów Polskich, otwarto miejsce ze sceną pod spotkania, prezentacje, premiery, koncerty oraz duży metraż pod wystawy i wernisaże. Wydaje się, że my i zacni sąsiedzi mamy dużo wspólnego.” – mówi Mariusz Ranuszkiewicz wydawca i redaktor Anywhere.pl.

Fabryka Norblina

Studio #AnywhereTV

AnywhereTV Andrzej Kustra
AnywhereTV Angelika Wojczak-Wiktorowicz
Zasięgi

Jakie zasięgi ma platforma Anywhere.pl?

Odkryj moc nowych mediów w promocji zdrowia i edukacji prozdrowotnej

Near Field Communication

Czym jest system NFC?

System NFC (Near Field Communication) to następca Bluetooth, technologia umożliwiająca szybką i bezprzewodową komunikację pomiędzy dwoma urządzeniami.

NFC umieszcza się w nowszych smartfonach, jednak bezdotykowa komunikacja może odbywać się także pomiędzy telefonem a innym urządzeniem, np. chipem.

SYSTEM NFC – jak działa pobieranie magazynów w miejscach NFC (lotniska + przestrzeń miejska).

https://youtu.be/Vo-bLZ0SZCc

Czym jest system NFC
Moj Znajomy Lekarz Pawel Jedrzejewski Smartfon
Magazyny lotniskowe

Magazyny lotniskowe

Nasze magazyny są dostępne na ośmiu lotnikach w Polsce. Dostępne dla pasażerów w systemie NFC.

Jesteśmy Twoją mocną stroną w docieraniu do pacjentów

ImageMed

Imagemed jest partnerem programu Mój Znajomy Lekarz

Jako agencja marketingu medycznego realizujemy projekty marketingowe i promocyjne dla lekarzy, specjalistów, placówek medycznych i firm z branży medycznej.

Kontakt:

Pawel Jedrzejewski i Monika Lewandowska ImageMed