7 Moj Znajomy Lekarz Andrzej Kustra
/

#7 Mój Znajomy Lekarz Andrzej Kustra – Plastyka powiek

W siódmym odcinku programu Mój Znajomy Lekarz wystąpił doktor n. med. Andrzej Kustra, lchirurg flebolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Rozmawialiśmy o operacjach powiek, zaletach całościowej oferty kliniki i roli doświadczenia w pracy chirurga. Mój Znajomy Lekarz Andrzej Kustra.

Kim jest nasz gość?

Dr n. med. Andrzej Kustra

Od 2007 roku właściciel, szef i „spiritus movens” Centrum Re Vitae – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna, które świadczy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej (między innymi adbominoplastyki, liposukcji czy blefaroplastyki), flebologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Lekarz z pasją, chirurg-flebolog, specjalista medycyny estetyczneji. Specjalizację I stopnia uzyskał z chirurgii ogólnej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania w służbie zdrowia w Wyższej Szkole Handlowej. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ukończył kursy specjalistyczne w kraju i za granicą z zakresu technik medycyny estetycznej i flebologii – nieustannie poszerza wiedzę, dokształca się i bierze udział w szkoleniach. Posiada wieloletnią praktykę na oddziale chirurgii ogólnej.

Dr n. med. Andrzej Kustra jest prekursorem użycia lasera do cięcia powiek. Metoda przewyższająca klasyczne cięcie, jest bezkrwawa i pozwala na dużo szybszy powrót do zdrowia. Uczył się tego w klinice dr Mene w Rio de Janeiro ponad 10 lat temu. Jako pierwszy w Polsce wprowadził i stosował tę metodę. Oprócz czynnego wykonywania zabiegów szkoli także z tej metody w swojej Klinice w Kielcach. Zabieg wymaga precyzji i poczucia estetyki. Dzięki użyciu lasera możemy zdecydowanie zmniejszyć krwawienie śródoperacyjne, obkurczyć mięsień dzięki temu występują zdecydowanie mniejsze krwiaki pooperacyjne.

Niezwykle skuteczny i przynoszący długotrwały efekt zabieg, polegający na usunięciu nadmiaru skóry i mięśnia okrężnego z powiek dolnych, górnych lub obu jednocześnie wraz z usunięciem poduszek tłuszczowych. Likwiduje wrażenie opuchniętych powiek, koryguje zwiotczałą skórę powiek oraz powiększa pole widzenia zmniejszone poprzez mocno opadające powieki.

O czym rozmawialiśmy?

Całość rozmowy znajduje się poniżej.

Prowadzący program Mój Znajomy Lekarz – Paweł Jędrzejewski

Paweł Jędrzejewski, konsultant ds. marketingu usług medycznych

 •  Specjalista marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych.
 • Autor podcastu Nowy Marketing Medyczny i artykułów na firmowym blogu ImageMed.
 • Doradca lekarzy i zarządów placówek medycznych w zakresie tworzenia strategii marketingowych, realizowania działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji. 
 • Pomaga pozyskiwać kontakty w branży medycznej.
 • Dyrektor marketingu w ImageMed, agencji marketingowej, która specjalizuje się marketingu usług medycznych i marek osobistych specjalistów i lekarzy.
 • Współtwórca Akademii Biznesu Lekarza ImageMed (ABLI).
 • Zarządza biurem nieruchomości Image Finance & Real Estate specjalizującym się w obsłudze branży medycznej

 Mój Znajomy Lekarz Andrzej Kustra

Wiedza

Gdzie znajdziesz więcej wiedzy, przykładów i gotowych rozwiązań?

Kontakt

Napisz do nas, gdy:

Chcesz pozyskiwać więcej pacjentów, w tym wysokobudżetowych? 

Chcesz budować markę osobistą lekarza?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie będzie widoczny