fb

Jesteśmy partnerem konferencji Optometria 2021

Lekarzy okulistów zainteresowanych krótkowzrocznością ImageMed wraz z Polskim Stowarzyszeniem Soczewek Kontaktowych zaprasza do bezpłatnego udziału w niesamowitym Talk-Show “Let’s talk about Myopia”!

Premiera 3 odcinków odbędzie się w dniach 4, 5 i 6 maja 2021 – o godz. 20:00.

Według raportu WHO z maja 2016 roku krótkowzroczność osiągnęła status światowej epidemii. Do roku 2050 krótkowzrocznych będzie ponad 50% mieszkańców naszej planety. Niekontrolowana krótkowzroczność często prowadzi do nieodwracalnych zmian klinicznych powodujących trwałe uszkodzenie widzenia po 60 roku życia.

Rolą specjalistów jest informowanie wszystkich pacjentów, szczególnie tych poniżej 12 roku życia o dostępnych metodach kontroli krótkowzroczności i w miarę możliwości wybranie najlepszego z rozwiązań dla danego pacjenta.

Kiedy i w jaki sposób kontrolować progresję krótkowzroczności? Najnowsze zalecenia dotyczące badania i korekcji dzieci z krótkowzrocznością omówione przez ekspertów z Europy, Ameryki Północnej, Australii oraz Polski. Do zobaczenia już wkrótce podczas dynamicznego TALK-SHOW „Let’s talk about myopia”.

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny na stronie www.optometria2021.pl

Dzięki wsparciu naszej firmy możecie Państwo zyskać bezpłatny udział w 3 odcinkach premierowych oraz późniejszy dostęp do nagrań “Let’s talk about Myopia” przez cały rok! Dostęp będzie możliwy poprzez serwis internetowy Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych.

Serdecznie Zapraszamy!

ImageMed wspiera inicjatywy edukacyjne w obszarze zdrowia medycyny i digital health. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

Napisz komentarz

E-BOOKJak pozyskać pacjentów na zabiegi plastyki powiek

Celem tego e-booka jest omówienie sprawdzonego zestawu działań, który wpłynie na pozyskanie nowych pacjentów zainteresowanych zabiegami plastyki powiek.