Partnerem medialnym Akademii Biznesu Lekarza ImageMed jest Medsy.eventsMedsy to Platforma, na której znajdziesz wydarzenia z szeroko pojętego zakresu medycyny. Najważniejsze informacje podane w przystępny, przejrzysty i wygodny sposób.

Na nasze wydarzenia możecie się teraz rejestrować także przez Medsy, do czego serdecznie zachęcamy, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Najbliższe wydarzenie „Co lekarze i medycy powinni wiedzieć o MDR?” odbędzie się 29.09.2021 r. Aleksandra Grzegorzewska z STAMMED poszerzy naszą wiedzę z zakresu aktualnych wytycznych dotyczących obrotu wyrobami medycznymi w oparciu o ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745.

Rejestracja na webinar „Co lekarze i medycy powinni wiedzieć o MDR?„: KLIKNIJ TUTAJ.

13.10.2021 r. – webinar „Wprowadzanie nowych technologii do swojego gabinetu zyskownie i bezpiecznie” – Lekarz medycyny estetycznej łączy dwa światy. Świat rosnących oczekiwań pacjentów, trudów biznesowego funkcjonowania na rynku wypełnionym konkurencją i świat produktów, procedur i technologii oferowanych przez partnerów biznesowych. Zapraszamy na webinar z Filipem Skrzypcem, który jest ekspertem w dziedzinie wsparcia gabinetów medycyny estetycznej w ich rozwoju i wdrażaniu nowych technologii.

Rejestracja na webinar „Wprowadzanie nowych technologii do swojego gabinetu zyskownie i bezpiecznie”KLIKNIJ TUTAJ.

27.10.2021 r. – webinar „Podatki w branży medycznej – ile można zaoszczędzić?” – Podatki w branży medycznej powinny być niskie i proste. Niestety tak nie jest. Nasi eksperci z BG Tax & Legal: Wioleta Biel Prezes zarządu BG Tax & Legal, Łukasz Jankowski doradca podatkowy i Joanna Aleksandrowicz aplikantka radcowska, omówią krok po kroku podatki, możliwości i zagrożenia wynikające z przepisów oraz to czy można i ile zaoszczędzić.

Rejestracja na webinar „Podatki w branży medycznej – ile można zaoszczędzić?”KLIKNIJ TUTAJ.

3.11.2021 r. – webinar „Jak sfinansować zakup sprzętu medycznego?” – Zapraszamy na webinar o finansowaniu zakupu urządzeń medycznych i wyposażenia gabinetu. Zapytamy naszego gościa, Grzegorza Wolaka z Leasing Dla Lekarza o kilka ważnych kwestii. Dowiemy się co wyróżnia finansowanie dla lekarzy i medyków od innych grup zawodowych.

Rejestracja na webinar „Jak sfinansować zakup sprzętu medycznego?”KLIKNIJ TUTAJ.