4 Moj Znajomy Lekarz Anna Ptasinski
/

#4 Mój Znajomy Lekarz – Anna Ptasinski – chirurg powiek

W czwartym odcinku programu Mój Znajomy Lekarz wystąpiła doktor Anna Ptasinski, lekarz okulista, specjalista chirurgii powiek i medycyny estetycznej. Rozmawialiśmy o powiekach, ich starzeniu się i skutecznych metodach odmładzania powiek. Mój Znajomy Lekarz Anna Ptasinski.

Kim jest nasz gość?

Anna Ptasinski jest lekarzem okulistą, specjalistą chirurgii powiek i medycyny estetycznej. Jest współwłaścicielką Medicine Clinic w Józefowie.

Jestem absolwentką studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywałam w trakcie licznych szkoleń i kursów, uczestniczyłam również w stażach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Między innymi, w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, Szwajcarii, Izraelu a także w Japonii, Turcji i na Wyspach Brytyjskich. Dzięki udziałowi w szkoleniach i kongresach zapoznawałam się z najnowszymi technikami zabiegowymi z zakresu mikrochirurgii oka, blefaroplastyki (korekcja powiek) oraz medycyny estetycznej.

Lekarz Anna Ptasiński to wysokiej klasy specjalistka w zakresie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych okolic oczu oraz zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje ją wysoka kultura pracy i bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Poza pracą interesuję się podróżami, uwielbiam poznawać nowe kultury, regionalne smaki charakterystyczne dla danego klimatu. – czytamy na stronie Medicine Clinic.

Dlaczego program TV?

Program TV Mój Znajomy Lekarz na platformie Anywhere.pl jest naszą najnowszą usługą, która wzmacniania marki osobistej lekarzy, zwiększania świadomość i rozpoznawalności specjalistów, placówek, firm i marek związanych z branżą medyczną.

Program w połączeniu z przestrzenią zasięgową platformy Anywhere.pl, która obejmuje również prestiżową obecność na lotniskach w Polsce oraz mediami ImageMed jest mocną trampoliną dotarcia do nowych pacjentów i klientów.

Całość rozmowy znajdziecie poniżej – kliknij i oglądaj.

Link do nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P_9nLnvSsoc&t=779s

O czym jest program Mój Znajomy Lekarz?

Mój Znajomy Lekarz – program o zdrowiu, medycynie, o ludziach i z ludźmi z branży medycznej. Przedstawia sylwetki lekarzy i specjalistów, twórców rozwiązań medycznych, przedsiębiorców i pracowników ochrony zdrowia. Informuje o metodach leczenia, dobrych praktykach i problemach branży. Opowiada historię ludzi i ich zdrowia.

Transmisję na żywo i nagrania realizujemy ze szklanego studia AnywhereTV zlokalizowanego w przecudnym miejscu, jakim jest Fabryka Norblina w Warszawie.

Oglądaj Mój Znajomy Lekarz program TV

Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków programu Mój Znajomy Lekarz na platformie medialnej Anywhere.pl oraz live w mediach społecznościowych platformy i ImageMed.

Masz ciekawy temat? Chcesz podzielić się wiedzą i informacjami?

Zapraszamy do kontaktu z redakcją #AnyWhereTV.

Możesz napisać na paweljedrzejewski@imagemed.pl lub zadzwonić 515 515 195.

Prowadzącym program Mój Znajomy Lekarz jest Paweł Jędrzejewski

Paweł Jędrzejewski, konsultant ds. marketingu usług medycznych

 •  Specjalista marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych.
 • Autor podcastu Nowy Marketing Medyczny i artykułów na firmowym blogu ImageMed.
 • Doradca lekarzy i zarządów placówek medycznych w zakresie tworzenia strategii marketingowych, realizowania działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji. 
 • Pomaga pozyskiwać kontakty w branży medycznej.
 • Dyrektor marketingu w ImageMed, agencji marketingowej, która specjalizuje się marketingu usług medycznych i marek osobistych specjalistów i lekarzy.
 • Współtwórca Akademii Biznesu Lekarza ImageMed (ABLI).
 • Zarządza biurem nieruchomości Image Finance & Real Estate specjalizującym się w obsłudze branży medycznej

 Mój Znajomy Lekarz Anna Ptasinski

Wiedza

Gdzie znajdziesz więcej wiedzy, przykładów i gotowych rozwiązań?

Kontakt

Napisz do nas, gdy:

Chcesz pozyskiwać więcej pacjentów, w tym wysokobudżetowych? 

Chcesz budować markę osobistą lekarza?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie będzie widoczny