Jesteśmy partnerem Międzynarodowych Targów Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO i działamy jako agencja marketingu medycznego targów. Wydarzenie odbywa się 23 i 24 września 2022 roku w Gdańsku, w Amberexpo.

Wydarzenie powstało w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie osób szukających informacji o dostępnych możliwościach leczenia się w kraju oraz zagranicą. W ramach targów CURATIO organizowane są konferencje: turystyki medycznej i bariatrii. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie targów: curatio.pl

ImageMed wspiera organizatorów jako partner i agencja marketingu medycznego

Jako agencja marketingu medycznego prowadzimy media społecznościowe, dbamy o aktualność strony internetowej i kampanie reklamowe na Facebooku, Google i Linkedinie oraz budujemy świadomość marki. Działania marketingowe mają na celu pozyskiwanie odwiedzających i wspomaganie pozyskiwania wystawców.

Jako partner zwiększamy rozpoznawalność i zaufanie do marki CURATIO. Targi organizowane są po raz pierwszy, dlatego tak ważne jest wprowadzenie ich do branży medycznej i działania networkingowe.

Konferencje

Targom towarzyszą konferencje. Konferencja turystyki medycznej przygotowana jest we współpracy z Instytutem Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej. Ogólnopolski zlot pacjentów bariatrycznych Mega-Info-CHLO-Spot organizowany jest przez Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO. Dodatkowo są organizowane spotkania ze specjalistami leczenia otyłości u dzieci i dorosłych.

Wystawcy i odwiedzający

Wystawcami są kliniki i placówki medyczne oferujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, okulistyki, bariatrii, chirurgii plastycznej, stomatologii oraz sanatoria i placówki medical&spa. Targi realizowane są w formule hybrydowej stacjonarnie i online.

Odwiedzający mogą rejestrować się przez link: https://curatio22.exposupport.pl/visitor-register.

Szkolenie

Jako partner i agencja marketingu medycznego mamy również przyjemność przygotować szkolenie dla wystawców – Jak pozyskiwać wysokobudżetowych pacjentów – bez wysokich budżetów reklamowych. Szkolenie poprowadzi Paweł Jędrzejewski nasz dyrektor marketingu. Link do zapisów jest tutaj.

Mamy przyjemność współpracować z fantastycznym zespołem MTG. S.A. – Lilianą Biznią i Agnieszką Garboś. Ekspertami rynku turystyki medycznej – doktor Anną Białk-Wolf prezeską IBIRTM i Mariuszem Arentem, prezesem fundacji Proturmed, Medical Tourism Consultant oraz prezeską Stowarzyszenia Pacjentów Bariatrycznych CHLO – Katarzyną Partyką.

Zapraszamy na targi CURATIO!

ImageMed agencja marketingu medycznego