/

Jak usprawnić pracę placówki medycznej? III sezon ABLI

Jak usprawnić pracę placówki medycznej to temat trzeciego sezonu Akademii Biznesu Lekarza ImageMed. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy podpowiadać jakie rozwiązania są dostępne na polskim rynku i jakie wymierne korzyści przynoszą placówkom.

Zaplanowaliśmy 8 webinarów, które będą rozpoczynały się o 21.21, zawsze w środy. Dokładny harmonogram dostępny jest tutaj.

Tworzymy Akademię dla lekarzy, przedstawicieli zawodów medycznych, menedżerów i właścicieli prywatnych podmiotów leczniczych. O tych wszystkich, którzy funkcjonują w oparciu o prywatnego pacjenta i klienta. 

Zapisać można się na cały cykl [tutaj] lub na poszczególne webinary.

Przeprowadziliśmy ankietę na LinkedIn, aby lepiej poznać Wasze potrzeby i wybrać najciekawsze tematy trzeciego sezonu ABLI.  Z ankiety wynika, że usprawnieniem pracy placówki jest (zdaniem głosujących):

  • rejestracja online z obsługą dokumentacji EDM, 
  • inne oprogramowania, 
  • pozyskiwanie i komunikacja z pacjentami,
  • wykonywanie wysokomarżowych zabiegów. 

Wszystkie wymienione usprawnienia omówimy z zaproszonymi ekspertami w Akademii. Zapowiada się najmocniejszy merytorycznie sezon webinarów. Będzie m.in. o najstarszym znanym ludzkości narzędziu do komunikacji i zaawansowanych technologiach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Wspólnie z zaproszonymi ekspertami trzeciego sezonu pt. Jak usprawnić pracę placówki medycznej?, których przedstawimy w styczniu skupimy się na perspektywie osób zarządzających placówkami. Niezależnie czy jest to jednoosobowy gabinet, specjalistyczna placówka zabiegowa, czy podmiot współpracujący z dziesiątkami lekarzy. Dla każdego wskażemy rozwiązanie, które usprawni pracę jego placówki.

Webinary są bezpłatne. Nagrania będą udostępnione na naszym kanale na YouTube ImageMed marketing medyczny. Znajdziecie tam również nagrania z poprzednich sezonów.

Wydarzenia opublikujemy na FacebookuLinkedin i naszej stronie w zakładce ABLI.

Jak usprawnić pracę placówki medycznej? i inne projekty

Tematy związane z finansowaniem działalności podmiotów medycznych, inwestowaniem i dofinansowaniami są od listopada 2021 roku realizowane pod naszą drugą marką Image Finance & Leasing

Dla naszych klientów przygotowujemy w ramach usług finansowych wyselekcjonowaną ofertę inwestycyjną, która będzie dostępna pod nazwą Inwestycje dla lekarzy. Projekt startuje w styczniu 2022 roku. Link do oferty znajdziesz tutaj

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Na każdym webinarze jest 100 miejsc. Na każdym można zadać pytania ekspertom.

Do zobaczenia!

Paweł Jędrzejewski

Dyrektor sprzedaży i marketingu Imagemed i Image Finance & Leasing

Wiedza

Gdzie znajdziesz więcej wiedzy, przykładów i gotowych rozwiązań?

Kontakt

Napisz do nas, gdy:

Chcesz pozyskiwać więcej pacjentów, w tym wysokobudżetowych? 

Chcesz budować markę osobistą lekarza?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie będzie widoczny