/

Jakie są warunki pracy w Szawajcarii dla lekarzy i pielęgniarek?

Jakie są warunki pracy w Szawajcarii dla lekarzy i pielęgniarek? Zapraszamy na LIVE z Renatą Scheithauer Szefową działu rekrutacji w GroupFachpersonal.

Lekarz i pielęgniarka – praca w Szwajcarii to tytuł naszego webinaru realizowanego w ramach cyklu PRACA MEDYCY ZAGRANICA.

Szwajcaria to kraj przepięknych krajobrazów, bardzo czysty. Pełen uśmiechniętych i kulturalnych i życzliwych ludzi. To kraj wielu reguł i zasad – warto się z nimi zaznajomić i dostosować.

Kraj, który chce zatrudniać polskich lekarzy i pielęgniarki. Zapraszamy na LIVE z Renatą Scheithauer, która od 15 lat pomaga polskim lekarzom i pielęgniarkom otrzymać pracę i zaadaptować sie w Szwajcarii. Reprezentuje GroupFachpersonal – agencję, która specjalizuje się w obsłudze lekarzy i pielęgniarek.

Dowiemy się jak się żyje i pracuje w kraju, który podobno miodem i mlekiem płynie. Jak radzić sobie z zróżnicowaniem językowym, ile się zarabia i co jest najważniejsze dla pracodawcy. Warunki pracy w Szawajcarii dla lekarzy i pielęgniarek są zróznicowane w zależności od regionu.

Darmowy webinar | 23 listopada | 20:00-21:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/584299909445912

GroupFachpersonal – przeksztalcona z  «Gruber pflegefachpersonal.ch» to firma specjalizujaca się w posrednictwie pracy dla lekarzy i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie pielęgniarstwa. Świadczy uslugi pośrednictwa pracy dla kandydatow z UE chcących osiedlić sie w Szwajcarii.

Rekrutujeme specjalistów i pomaga w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Przy rekrutacji ściśle współpracujemy z partnerami biznesowymi z Bułgarii, Niemiec, Austrii, Polski, Rumunii, Wloch i Węgier, a ostatnio również z Hiszpanii i Tunezjii.

Dzięki temu jest w stanie zapewnić różnym grupom naszych klientów informacje, których potrzebują. Szybko i profesjonalnie rozmieści pracowników i pomoże w uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, zorganizowaniu transportu, mieszkania, wesprze w pierwszym okresie aklimatyzacji w Szwajcarii.

Rozmowę prowadzi Paweł Jędrzejewski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ImageMed i Image Finance & Leasing

Konsultant ds. marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych. Doradza lekarzom i zarządom placówek medycznych w tworzeniu strategii marketingowych, realizowaniu działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów i usprawnianiu pracy rejestracji.

Wiedza

Gdzie znajdziesz więcej wiedzy, przykładów i gotowych rozwiązań?

Kontakt

Napisz do nas, gdy:

Chcesz pozyskiwać więcej pacjentów, w tym wysokobudżetowych? 

Chcesz budować markę osobistą lekarza?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie będzie widoczny