Budowanie i rozwoj marki osobistej lekarza
/

Budowanie i rozwój marki osobistej lekarza – e-book od PZWL

Budowanie i rozwój marki osobistej lekarza to temat, który opisała Monika Lewandowska i Paweł Jędrzejewski. Największe i najstarsze polskie wydawnictwo medyczne - PZWL udostępnia e-book “Marka osobista lekarza - budowanie i rozwój” - bezpłatnie.

Budowanie i rozwój marki osobistej lekarza - co jest w e-booku

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czym jest marka osobista lekarza i jak budować silną markę w swoim środowisku zawodowym, to sięgnij po naszą publikację wydaną przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL.

Dowiesz się m.in.:

  • Czym jest marka osobista lekarza i jakie daje korzyści?
  • W jaki sposób budować markę osobistą?
  • Jak wykorzystywać do tego nowe media i ich tiktokizację?
  • Jakie są etapy budowania marki osobistej lekarza?
  • Jakie są korzyści z posiadania marki osobistej?

Budowanie i rozwój marki osobistej lekarza - jak bezpłatnie pobrać?

E-book można bezpłatnie pobrać ze strony https://ebook.e-pzwl.pl/lp/marka-osobista-lekarza

Chcesz wiedzieć, kim jesteś? Nie pytaj. Działaj! Twoje działanie Cię określi i zdefiniuje.

Thomas Jefferson

Budowanie i rozwój marki osobistej lekarza - dlaczego jest ważne?

Dzielimy się wstępem do e-booka, w którym odpowiadamy na pytanie, dlaczego budowanie i rozwój marki osobistej lekarza jest ważne.

Marka osobista lekarza to sposób, w jaki promujemy siebie wśród innych. To proces, w którym lekarz wpływa na postrzeganie swojej osoby i swoich działań przez otoczenie, w tym przez pacjentów. Mimo że ten proces trwa przez całe życie zawodowe, często odbywa się bezwiednie.

Możesz być najlepszym specjalistą, posiadać ogromną wiedzę, nieustannie się szkolić, zdobywać doświadczenie i nagrody. Jednak to może nie wystarczyć, jeżeli masz nikłą rozpoznawalność wśród potencjalnych pacjentów, czyli nie promujesz się tam, gdzie oni są i nie mówisz ich językiem. W takiej sytuacji będziesz na przegranej pozycji i nie osiągniesz sukcesu na prywatnym rynku usług medycznych.

Masz prawdopodobnie silną markę osobistą w swoim zawodowym środowisku, ale nikłą lub zerową markę wśród pacjentów. Jak to zmienić? Pracuj nad tym samodzielnie lub zatrudnij specjalistów. A na rozgrzewkę mamy dla Ciebie porcję wiedzy na temat budowania silnej marki osobistej lekarza.

Często spotykamy się ze sceptycznym podejściem do autopromocji wśród lekarzy. Mamy nadzieję, że ten ebook to zmieni.

Równie rzadko spotykamy się z celowym budowaniem marki osobistej od początku pracy zawodowej. Wzrost zainteresowania marką osobistą wiąże się z rozwojem internetu i mediów społecznościowych.

Dzisiaj bycie świetnym lekarzem to za mało. Świat się nie kończy na nieustannym doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych. Pomaganie pacjentom wymaga również otwartości na akceptacje zachodzących zmian i wykorzystanie dostępnych możliwości.

Pobierz bezpłatnie

Pobierz e-booka “Marka osobista lekarza - budowanie i rozwój” wydanego przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL autorstwa Moniki Lewandowskiej i Pawła Jędrzejewskiego.

Link do pobrania: https://ebook.e-pzwl.pl/lp/marka-osobista-lekarza

Przyjemnej lektury!


 1 Dan Schwabel, Personal branding 2.0, Helion, 2012, 

Wiedza

Gdzie znajdziesz więcej wiedzy, przykładów i gotowych rozwiązań?

Kontakt

Napisz do nas, gdy:

Chcesz pozyskiwać więcej pacjentów, w tym wysokobudżetowych? 

Chcesz budować markę osobistą lekarza?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie będzie widoczny